Różaniec
Twoim darem od Boga
 
Niezwykła moc modlitwy różańcowej to cudowny dar od Pana Boga! Matka Boża obiecała nam: Ktokolwiek będzie mi służył przez odmawianie Różańca, otrzyma wyjątkowe łaski. Odpowiedz na to wyjątkowe zaproszenie - zamów książkę i odbierz w prezencie poświęcony różaniec. Niech towarzyszy Ci każdego dnia!
Święty Jan Paweł II
mowił o różańcu:
 
odmawiany powoli i rozważany – w rodzinie, grupie czy osobiście – stopniowo przybliży was do uczuć Jezusa Chrystusa i Jego Matki, przywołując wszystkie
wydarzenia będące
kluczem do naszego
zbawienia.
ŚWIĘTY JAN PAWEŁ II
Różaniec
to rozmowa z Bogiem
 
Nikt nie zliczy łask, którymi Chrystus obdarzył ludzi za pośrednictwem Maryi dzięki modlitwie różańcowej. Poznaj niezwykłe świadectwa.
Zamów książkę
Różaniec - ratunek dla świata!
Dzięki niej poznasz historię, dzieje i niezwykłą moc tego wspaniałego narzędzia obrony przed wszelkim zagrażającym Ci złem. Po lekturze tej książki odkryjesz na nowo, jak wielkim darem jest modlitwa różańcowa, dzięki której odzyskasz nadzieję i spokój.
Autor książki Antonio Borelli zyskał światową sławę dzięki bestsellerom na temat objawień fatimskich.
Zobacz szczegółowy spis treści.
Poznaj siłę modlitwy różańcowej!
Książka Różaniec - ratunek dla świata autorstwa Antonio Borellego w ciekawy i przystępny sposób przedstawia to wspaniałe narzędzie walki ze złem. Dzięki niej Twoja modlitwa stanie się jeszcze piękniejsza! Przeczytaj co święci mówili o Różańcu.
 

Książka jest obecnie nie dostępna.

Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi