Różaniec

jest Twoją obroną

Różaniec

to rozmowa z Bogiem

Jednak czy znasz jego prawdziwą siłę? Czy znasz moc tego cudownego daru z Nieba?
Matka Boża obiecała nam: Ktokolwiek będzie mi służył przez odmawianie Różańca, otrzyma wyjątkowe łaski.

Zamów książkę

Różaniec
- ratunek dla świata!

Dzięki niej poznasz historię, dzieje
i niezwykłą moc tego wspaniałego narzędzia obrony przed wszelkim zagrażającym Ci złem. Po lekturze tej książki odkryjesz na nowo, jak wielkim darem jest modlitwa różańcowa, dzięki której odzyskasz nadzieję i spokój.
Autor książki Antonio Borelli jest światowej sławy autorem bestsellerów na temat objawień fatimskich.
Różaniec jest wyjątkowym narzędziem komunikacji z Chrystusem za pośrednictwem Jego Niepokalanej Matki. Poznaj świadectwa ludzi, którzy tego doświadczyli.

Poznaj sekrety Różańca!

Z pomocą przychodzi Ci książka Różaniec - ratunek dla świata, autorstwa Antonio Borellego. Książka ta w przystępny sposób przedstawia to wspaniałe narzędzie walki ze złem.
Przeczytaj co święci mówili o Różańcu.


Modlitwa więc,

a szczególnie różaniec,
oto zlecenia Niepokalanej
dla nas wszystkich.

św. Maksymilian Maria Kolbe

Matka Boża wypowiedziała w Fatimie

do siostry Łucji następujące słowa:

Oto, co na temat Różańca mówili wielcy święci:

Różaniec jest świętym zjednoczeniem modlitwy myślnej i modlitwy ustnej, które mają za cel uczczenie i naśladowanie tajemnic i cnót życia, męki i chwały Jezusa i Maryi. (...) Różaniec trzeba odmawiać z wiarą, pamiętając słowa Jezusa Chrystusa: „‹‹Wszystko, o co prosicie, stanie się wam, tylko wierzcie, że otrzymacie››”. (...) Niechaj wszyscy, mężczyźni i niewiasty, uczeni i prości, sprawiedliwi i grzesznicy, wielcy i mali, wysławiają i cześć oddają Jezusowi dniem i nocą odmawiając święty różaniec. (...) Wierzcie w moc różańca. Nie oparł mi się żaden grzesznik, skoro oplotłem go różańcem.
(św. Ludwik Grignion de Montfort)
Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to ona dała nam Jezusa. (...) Modlitwa Różańcowa jest syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei, żarem naszej miłości.
(św. Ojciec Pio z Pietrelciny)
Mury Jerycha nie runęły szybciej na dźwięk trąb Jozuego, niż fałszywe nauki znikały po szczerej modlitwie różańcowej. Sadzawka w Jerozolimie nie była tak lecznicza dla ran chorych na ciele, jak różaniec jest lekarstwem dla chorych na duchu.
(św. Alfons de Liguori)
Różaniec jest najpiękniejszą i najcenniejszą ze wszystkich modlitw do Pośredniczki wszelakich łask: to modlitwa, która najbardziej porusza serce matki Boga. Odmawiajcie go codziennie.
(św. Pius X)
Dzięki Różańcowi w serca zbolałe spływa balsam ukojenia, w duszach zrozpaczonych świta znowu promyk nadziei.
(św. Maksymilian Maria Kolbe)

Zamów książkę

Różaniec
- ratunek dla świata!

Dzięki niej poznasz historię, dzieje i niezwykłą moc tego wspaniałego narzędzia obrony przed wszelkim zagrażającym Ci złem. Po lekturze tej książki odkryjesz na nowo, jak wielkim darem jest modlitwa różańcowa, dzięki której odzyskasz nadzieję i spokój.


Skorzystaj z poniższego formularza zamówienia:

Przeczytaj świadectwa naszych Czytelników:

Zorientowałam się, że moja dotychczasowa wiara, to jedna wielka pustka…

Jestem bardzo szczęśliwa, że zostałam przyjęta do rodziny czcicieli Matki Bożej Fatimskiej. Któregoś dnia w skrzynce pocztowej zobaczyłam kartkę z informacją o możliwości zakupienia książki Różaniec ratunek dla świata. Postanowiłam ją zamówić. Po otrzymaniu tej książki i dokładnym przeczytaniu zorientowałam się, że moja dotychczasowa wiara, to jedna wielka pustka. Jeszcze tego samego dnia zaczęłam odmawiać różaniec, bardzo zapragnęłam pójść do kościoła. Gdy wróciłam do domu, wypłakałam się do poduszki. Po kilku dniach zdecydowałam się pójść do spowiedzi. Była to bardzo długa spowiedź - z całego życia. Boże, jaka byłam szczęśliwa po otrzymaniu rozgrzeszenia. Jak bardzo ucieszyłam się z figurki Matki Bożej Fatimskiej, którą niedługo potem od Was dostałam. Odmieniło się również życie moich dzieci - chodzą do kościoła i przyjmują sakramenty święte. Później dostałam wizerunek Matki Bożej Fatimskiej - który zawiesiłam na honorowym miejscu. Dziś mogę powiedzieć z całą stanowczością - jestem wierząca i praktykująca, i po tym roku nieraz patrzę w niebo i powtarzam słowa pieśni „Bez Ciebie nie mogę już żyć, Panie Jezu, dla Ciebie me serce ma bić, Panie Jezu”…

Anna z Kujawsko-Pomorskiego

Odmawianie Różańca daje mi siłę i łaski...

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Pozdrawiam Was serdecznie i jednocześnie gorąco dziękuję za otrzymane od Was upominki. Szczególnie dziękuję za przepiękny różaniec. Modlę się na nim codziennie i z wielkim nabożeństwem, tym bardziej, że trapi mnie ciężka zgryzota. Odmawianie Różańca daje mi siłę i łaski, o jakich zapewniała nas sama Maryja…

Elżbieta z Przemyśla

Odmawiamy Różaniec codziennie od 12 lat o 8 rano...

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Dziękuję serdecznie za Wasze czasopisma – „Przymierze z Maryją” i „Polonia Christiana”. Czyta je cała nasza grupa porannego Różańca. Odmawiamy Różaniec codziennie od 12 lat o 8 rano. Potem jest Msza Święta. Każda z nas odmawia jedną dziesiątkę. Szczególne „Bóg zapłać” za piękny różaniec, gdyż dzięki niemu przeżyłam coś niezwykłego. Otwierając pudełeczko, przeszyła mnie ogromna radość, poczułam, że muszę się zaraz na nim pomodlić. To uniesienie trwało do wieczora. Czegoś takiego doświadczyłam pierwszy raz w życiu. Dziękuję za to Matce Bożej Fatimskiej…

Marianna z Pucka

Dziękuję za różaniec

Składam serdeczne podziękowania za przysłanie wspaniałego prezentu - różańca, jaki otrzymałem od was w ostatnich dniach. Zapewniam, że teraz jeszcze gorliwiej będę odmawiał Różaniec, bo wiem, że dzięki tej modlitwie wiele można od Boga otrzymać. Popieram wszystkie kampanie Stowarzyszenia, ponieważ są słuszne i bardzo Polsce potrzebne, a kiedy czytam do jak wielkiej liczby rodzin dociera pismo „Przymierze z Maryją” czy wysyłane publikacje to tak mile się robi człowiekowi na duszy. Wiem też, że gdyby nie Maryja, to wszelkie działania Stowarzyszenia byłyby niewielkie, a tak to widać, że tu działa pomoc i opieka Maryi, ponieważ wszystkie kampanie mają coraz większy wymiar. Wierzę i modlę się o to, aby ta ostatnia kampania była jak najszersza i wiem, że dzięki pomocy Maryi, która kieruje tymi sprawami poprzez wybrane osoby, uda się na pewno. Czasami nawet niewielkimi funduszami można zdziałać wiele, co widać wyraźnie po działaniach Stowarzyszenia…

Andrzej z Lublina.

Zamów książkę

Różaniec
- ratunek dla świata!

Dzięki niej poznasz historię, dzieje i niezwykłą moc tego wspaniałego narzędzia obrony przed wszelkim zagrażającym Ci złem. Po lekturze tej książki odkryjesz na nowo, jak wielkim darem jest modlitwa różańcowa, dzięki której odzyskasz nadzieję i spokój.


Skorzystaj z poniższego formularza zamówienia:

Spis treści

I Pozdrowienie Anielskie, przypomnienie najważniejszych tajemnic wiary

II Pochodzenie, znaczenie i skuteczność Różnańca

III Doskonałość modlitw, które tworzą Różaniec

- Metoda owocnego odmawiania Różańca świętego
- Niezwykła obietnica pięciu pierwszych sobót
- Papieże proklamują
- Pierwsza oznaka kontrrewolucyjnego odrodzenia - Plinio Corrêa de Oliveira
- We wszystkich kolejach losu patrzmy na Maryję - św. Bernard z Clairvaux

Dane bibliograficzne

Różaniec - ratunek dla świata!
Antonio A. Borelli
Kraków 2009, Wydanie III
Format B5, 104 strony
ISBN: 978-83-89591-32-6

Zamów książkę

Różaniec
- ratunek dla świata!

Dzięki niej poznasz historię, dzieje i niezwykłą moc tego wspaniałego narzędzia obrony przed wszelkim zagrażającym Ci złem. Po lekturze tej książki odkryjesz na nowo, jak wielkim darem jest modlitwa różańcowa, dzięki której odzyskasz nadzieję i spokój.


Skorzystaj z poniższego formularza zamówienia:

Zamawiam   egzemplarz(e) książki pt. Różaniec - ratunek dla świata (o wartości 12 zł)** wraz z dołączonym do niej poświęconym
przez kapłana różańcem. Instytut pokrywa koszty wysyłki.
 
adres e-mail *:
tytuł *:
imię *:
(np.: Janina)
nazwisko *:
(np.: Kowalska)
ulica *:
(np.: ul. Ks. Piotra Skargi 8)
     
kod pocztowy *:
(np.: 30-039)
miejscowość *:
(np.: Kraków)
telefon *:
(np.: 0-12 423-44-23)
 


Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. *
* pola obowiązkowe.

Informujemy, że Państwa dane osobowe są przetwarzane przez Fundację Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. Ks. Piotra Skargi oraz Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi z siedzibą w Krakowie przy ul. Augustiańskiej 28 (administratorzy danych) w celu wykonania niniejszego zamówienia, a także realizacji działań statutowych tj. promowania i ochrony chrześcijańskich wartości cywilizacyjnych w społeczeństwie. Podanie danych jest dobrowolne. Informujemy, że przysługuje Państwu prawo dostępu i poprawiania swoich danych.

**Niniejsza kwota jest sugerowanym datkiem na pokrycie kosztów związanych z produkcją zamawianych materiałów.

Instytut Edukacji Społecznej i Religijnej im. ks. Piotra Skargi